1Regulament Empty Regulament Mier Iun 18, 2014 6:30 pm

• Game Difficulty: World Class
• Keeper Difficulty: World Class
• Half Length: 6 Min
• Game Speed: Normal sau Fast
• Daca se dovedeste ca playerul gazda nu a avut setarile de mai sus pierde meciul cu 3-0 la masa verde.
• Q+W din propria juma.tate – Interzis
• Nu aveti voie sa faceti exces de Q + W. Maxim de 3 ori pe meci (din terenul advers)
• Corner executat direct pe bara/ poarta – Interzis
• Cornerul sau out-ul executat direct in careul de 0-6 metri – Interzis
• Iesirea cu portarul din careul de 0-6 metri la executarea cornelor - Interzis
• A+D din juma.tatea proprie – Interzis
• Inceperea de la mijlocul terenului (la inceputul primei sau celei de-a doua reprize , sau dupa primirea unul gol) se incepe cu pasa in spate
• Este interzisa tragerea de timp, prin aceasta intelegandu-se pasele repetate intre fundasi si portar mai mult de 5 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste
• Fara mess / skype on decat daca si adversarul este de acord.

Se joaca doar 90 minute.
In fazele finale ale competitie, daca ambele meciuri se termina la egalitate (tur-retur egal), NU se fac prelungiri, ci se joaca un alt meci.
Cine iese din joc chiar dupa ce a primit gol pierde la masa verde (3-0), iar daca se mai intampla sa tot iasa cand primeste gol va fi descalificat din competitie